• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Konut Projeleri Fiyatları

  Tuzla Konut Projeleri Fiyatları

  Tuzla Konut Projeleri Fiyatları

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Konut Projeleri Fiyatları

  Tuzla Konut Projeleri Fiyatları ,İnşaat sektörü tarih boyunca insanoğlu için bir gereklilik olarak karşımıza çıkmıştır. Dahası bu gereklilik tarih boyunca artarak ve şiddetlenerek günümüze gelmiştir. Bu nedenle günümüz dünyasında çok büyük inşaat şirketleri ve çok büyük konut projeleri doğmuş vaziyettedir. Bu projeler ve şirketler durağan değildir ve sürekli devinim içerisindedir. Bu olgu tüm dünya geneline olduğu gibi ülkemiz Türkiye’ye de etki etmiş vaziyettedir.

  Öyle ki güzel ülkemiz Türkiye’de de çok büyük, devasa ve kapsamlı konut projeleri hayata geçmektedir. Bugünkü bu yazımızda da ülkemizin konut projeleri kapsamında kalbi niteliğinde bir önem taşıyan İstanbul’u inceleyeceğiz. Daha doğrusu İstanbul Anadolu Yakası’nın konut projeleri konusunda gözde konumu olan Tuzla’yı yakın mercek altına alacağız. Uzun lafın kısası bugün Tuzla konut projeleri temalı ayrıntılı bir inceleme yapacağız. Haydi gelin hiç vakit kaybetmeyelim ve tuzla konut projeleri konulu incelemeye başlayalım.

  Tuzla Konut Projeleri Fiyatları VİZYON PARK TUZLA

  Yakın geçmişte tamamlanan tuzla konut projelerinden birisi de Vizyon Park Tuzla konut projesidir. Bahsi geçen proje, merkezi bir konumda olduğu için tuzla merkez konut projeleri kapsamında da değerlendirilebilir. Vizyon Park Tuzla konut projesi, 2015 yılının mart ayında inşa edilmeye başlanmıştır ve bu tarihten yaklaşık 2,5 yıl sonra ya da bir başka deyişle 2017 yılının temmuz ayında 0 tamamlanma oranına ulaşmıştır ve sona ermiştir.

  Geliştirici firması Ekşioğlu Hge Yapı isimli şirket olan Vizyon Park Tuzla konut projesi kapsamında 6 blok inşa edilmiştir. Bu blokların içerisinde toplamda 144 adet apartman dairesi mevcuttur. Tuzla merkez konut projeleri kapsamında değerli bir konumda toplamda 11.000 metrekare gibi devasa bir arazi üzerine inşa edilen Vizyon Park Tuzla konut projesi, sadece 6 adet blok ve 144 tane apartman dairesi ile de sınırlı değildir. Öyle ki, proje kapsamında ev sahiplerine eşsiz bir alışveriş imkânı sunacak 23 adet mağaza da inşa edilmiştir.

  Tamamlandığı tarihten günümüze yaklaşık ,5 gibi bir oranda değer artışı sağlayan Anadolu Yakası’nın gözde projelerinden Vizyon Park Tuzla konut projesi kapsamında inşa edilen evler merkezi ısıtma sistemi ve ısı payı ölçer içermektedir. Bu nedenle herkes yaktığı kadarını öder ve çok büyük bir enerji tasarrufu ve maddi kazanç elde edilir. Vizyon Park Tuzla konut projesi kapsamında 1+1 (A tipi), 2+1 (A tipi), 3+1 ve 4+2 evler inşa edilmiştir. 3+1 evlerin 166 metrekare olanları topraktan daire satışı kapsamında satılmıştır. Ancak 145 metrekarelik 3+1 evler halihazırda satıştadır ve ortalama 695 bin TL gibi bir fiyatla alıcılarını beklemektedir.

  Tuzla Konut Projeleri Fiyatları Ne kadar?

  Bunun yanı sıra Vizyon Park Tuzla konut projesi kapsamında inşa edilen A tipi 1+1 daireler ortalama 350 bin TL gibi bir fiyatla satılmaktadır. Her biri 75 metrekare olan bu daireler halen satın alınabilir durumdadır. Yüzde 5’lik bir nakit indirimi ödeme seçeneğine sahip olan Vizyon Park Tuzla konut projesi kapsamında inşa edilen bir diğer ev tipi olan 4+2 evler, ortalama 1 milyon 100 bin TL gibi bir fiyatla alıcılarını beklemektedir.

  Sosyal imkanlar açısından oldukça iyi durumda olan ve son teknolojiler kullanılarak inşa edilmiş haldeki Vizyon Park Tuzla konut projesinde yukarıda bahsedildiği üzere de evlerin metrekare aralıkları 75 metrekare ila 230 metrekare arasında değişmektedir. Bu değişikliklerin fiyat olarak da konutlara yansıdığı yukarıdaki somut veriler ile açıklanmıştır. Özetlenecek olursa tuzla merkez konut projeleri kapsamında tamamen bitmiş ve imkanları bol bir konut arıyorsanız bu projeye mutlaka bakmalısınız…

  Tuzla Konut Projeleri Fiyatları için Kredi Kullanım Oranı

  Bazı şeyler vardır ki tarih boyunca değişmeden süregelir. İşte bunlar bir nevi gerekliliktir, ihtiyaçtır. Biz insanoğlunun da tarih boyunca süregelen ihtiyaçlarından birisi de konut ihtiyacı daha doğrusu barınma ihtiyacıdır. Barınma ihtiyacı denen şey tarih öncesi çağlarda doğal yollar ve imkanlar ile karşılanabiliyorken böylesi bir durum insan popülasyonun hem ülkemizde hem de dünya genelinde olabildiğince artması nedeniyle mümkün değildir.

  Bu ihtiyaç inşaat firmalarının birbirinden eşsiz konut projeleri ile sağlanmaktadır. Günümüzde o kadar çok konut projesi var ki hangisi daha kazançlı, hangi proje bize uygun ayırt etmek zor. Bunun için projeleri ayrıntılı bir şekilde incelemek gerekiyor. Bunun yanı sıra alınması kararlaştırılan evin ya da evlerin ne zaman satın alınacağı da ayrı bir konudur. Öyle ki günümüzde topraktan ev sahibi olma dediğimiz, bir proje henüz inşaat aşamasına geçmeden proje kapsamındaki evlerden birini satın almaya olayı oldukça popüler olmuştur.

  Bugünkü yazımızda da yukarıda bahsettiğimiz olguların biraz daha somut halini incelemek ve sizlere yardımcı olmak için ülkemizin konut projeleri açısında kalbi olan İstanbul’dayız. İstanbul Anadolu Yakası’nda konut projeleri açısında oldukça elverişli bir bölge olan Tuzla’da güncel devam eden konut projeleri ya da Tuzla’da daha önce bitmiş tuzla konut projelerini mercek altına alıyoruz. Dilerseniz hiç ama hiç vakit kaybetmeden Tuzla konut projelerinden birisini incelemeye başlayalım…

   

  MARIN CITY TUZLA

  Tuzla konut projeleri kapsamında birkaç yıl önce inşasına başlanmış ve yine yakın geçmişte tamamen sona ermiş konut projelerinden birisi de Marin City Tuzla konut projesidir. Marin City Tuzla konut projesi 2016 yılının mart ayında inşa edilmeye başlamıştır.Başlangıç tarihinden yaklaşık 1,5 yıl sonra ya da bir başka deyişle 2017 yılının eylül ayında 0 proje tamamlanma oranına ermiştir. MHS Otomotiv İnşaat isimli firmanın geliştiricisi olduğu Marin City Tuzla konut projesi kapsamında tuzla satılık daire kapsamında satılabilecek toplam 290 adet apartman dairesi inşa edilmiştir.

  Evora İstanbul projesi ile büyük benzerlikler taşıyan Marin City Tuzla konut projesi, sadece proje kapsamında inşa edilen 290 adet daireden sınırlı değildir. Marin City Tuzla konut projesi kapsamında ev sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabileceği son teknoloji kapalı araç otoparkı da inşa edilmiştir. Marin City Tuzla konut projeleri fiyatları kapsamında inşa edilen apartman daireleri merkezi sistem tipi ısınma özelliğine sahiptir ancak tüm dairelerin ayrı ayrı ya da bir başka deyişle birbirinden bağımsız ısı payı ölçerleri bulunmaktadır.

  MARIN CITY TUZLA DAİRE FİYATLARI

  Bu ısı payı ölçerler sayesinde her daire sadece yaktığı kadar fatura öder ve hem enerjiden tasarruf edilmiş olur hem de ev sahipleri maddi bir zarardan kaçınmış olur. Marin City Tuzla konut projesi kapsamında 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde apartman daireleri inşa edilmiştir. Marin City Tuzla 1+1 daireleri, her biri 65 metrekare olan dairelerdir. Marin City Tuzla 2+1 daireleri metrekare açısından 2 farklı opsiyona sahiptir. Bazı 2+1 daireler 70 metrekare iken bazıları da 105 metrekaredir.

  Marin City Tuzla 3+1 apartman daireleri ise farklı farklı metrekarelere sahiptir. Öyle ki 103, 107, 108, 145 ve 155 metrekarelik 3+1 daireler bahsi geçen Marin City Tuzla konut projesi kapsamında inşa edilmiştir. Tüm bu çeşitliliklerin Marin City Tuzla konut projeleri fiyatları , kapsamında inşa edilen evlere yansıdığı belirgin olsa da proje kapsamında yapılan evlerin kesin bir fiyat çizelgesi yoktur ancak tuzla merkez konut projeleri kapsamında ev arayan biriyseniz mutlaka bu projeye de göz atmalısınız…

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ