fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla merkezde satılık daireler

  Tuzla merkezde satılık daireler

  Tuzla merkezde satılık daireler

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla merkezde satılık daireler

  Tuzla merkezde satılık daireler , İstanbul Tuzlada ikamet eden ya da çevre şehirlerden bölgeye göç eden birey ve ailelerin tercih ettiği lokasyonlardan biri. Buna ek olarak, pek çok orta ve büyük çaplı işletme sahiplerinin de rotasını çevirdiği bir alternatif.

  Tuzlada özellikle genç imarlaşmanın yoğun olması sebebiyle, konut arayışlarında oldukça revaçta. Bunun sebebi; yeni binalarda kentsel dönüşüm kriterlerine riayet edilmesi.

  istanbul Tuzla merkezde satılık daire

  Yeni binalarda kişisel yaşam alanlarına olan ehemmiyet kadar, çevre yapılarla uyumluluk ve denge olguları da dikkat çekici. Sıfır dairelerin ayrıca geniş camekanlı salonları ve asansörlü, otoparklı yaşam alanları dikkat çekici. Tuzla evleri genellikle yeşillik alanlarla destekleniyor.

  Elbette bu durum merkezde biraz daha yoğunluk kaybetse de, İstanbul’da yer alan tüm ilçe semtler nazarında doğal yaşam efekti güçlü bölgelerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

  Tuzla merkez mahallesi satılık daire

  Tuzlada satılık ve kiralık konutların yoğunlaştığı mahalleler de bu merkez bölgelere yakın konumlarda yer alıyor. Fiyatlar da yine sahil kesimi ile ulaşım olanaklarına yakınlık derecesine göre değişkenlik gösteriyor.

  Tuzla merkezde satılık  daireler ve özellikleri, genel bir bölge taramasıyla edinilen bilgilere göre şu şekilde olmaktadır: En çok satış olan bölgelerin başında İstasyon Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Cami Mahallesi ve Postane Mahallesi geliyor.

  Tuzla Merkezde Satılık Sıfır Daireler ve Özellikleri

  Tuzla satılık konut oranları ise hemen hemen eşit bir istatistiğe sahip. Doğal gaz ve kombili konutlar çağın gereksinimlerine en iyi karşılığı verdiği için, satış oranlarına da yüksek bir ivme kazandırıyor.

  Bu bahsi geçen mahallelerde Cami Mahallesi ve kısmen Postane Mahallesi için farklı bir satış raporundan bahsetmek mümkün. Aydınlı ve İstasyon Mahallelerinde daire satışları yükselirken, Tuzla Cami mahallesi satılık daire ve Postane bölgelerinde bahçeli ve havuzlu lüks konut ve villaların yoğunluğu dikkat çekici.

  Tuzla merkezde site içinde satılık daireler

  Daireler 80 metrekareden başlıyor ve giderek artan bir hacimle kalabalık ailelere hitap edecek bir yelpaze sunuyor. İşlek bölgelerde daha küçük ebatlı ve çok katlı yapılanmalar mevcut.

  Bu konumda bulunan evlerden üniversitelere, hastanelere ve sosyal alanlara ulaşım kolay olduğundan, evler daha sık ve minimal boyutta tasarlanıyor. İç bölgelerde ise daha müstakil yaşam alanları ve yine site konutları dikkat çekici.

  Tuzla Merkezde Satılık Sıfır Daireler Ne Kadar?

  ”Tuzla merkezde satılık daireler” ne kadar? Bölgede düşük ve yüksek gelirli ailelere hitap eden pek çok seçenek mevcut. 2+1 evler metrekareye göre değişmekle birlikte 200.000 Tl’den başlıyor, alan genişledikçe ve yapısal özellikler arttıkça fiyatlar da daha yüksek limitlere ulaşabiliyor.

  Tuzla merkeze yakın satılık daireler 3+1’ler de aynı senkronizasyonda farklı parametrelere sahip. Örneğin; 130 metrekare civarında 3+1 konutlar 250.000 ila 400.000 TL aralığında seyrediyor. Bölgesel olarak, daha uç noktalarda fiyatların 180.000’lere kadar düştüğü de görülüyor.

  Tuzla merkezde satılık daireler sahibinden

  Tuzla merkeze yakın satılık daireler ; aynı şekilde, site içinde ve lüks bir konuttan bahsediyorsak, çok daha yüksek rakamlardan bahsetmek mümkün.

  Bireylerin iyi bir araştırma yaparak yola çıkması, ödeme seçenekleri için hem bankaların konut kredi oranlarına hem de devlet tekelli teşvik fonlarına danışması yerinde olacaktır. Tuzla ’da önümüzdeki süreç boyunca daha da değerlenen bir konut satış grafiğinin yakalanması oldukça yüksek ihtimal. 

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.