fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Orhanlı Mahallesi kiralık işyeri

  Tuzla Orhanlı Mahallesi kiralık işyeri

  Tuzla Orhanlı Mahallesi kiralık işyeri

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Orhanlı Mahallesi kiralık işyeri

  Tuzla Orhanlı Mahallesi kiralık işyeri, bölgenin sanayi alt yapısından dolayı girişimciler ve iş adamları tarafından rağbet görüyor. Son döneme kadar mahallede yeşil alan azlığı ve mülkiyet problemleri mevzubahisti.

  İBB ve Tuzla Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttükleri projeler, mahallenin çehresini değiştirdi. İmar problemi üzerinde yoğun bir çalışma gerçekleştirildi. Buna ek olarak; Tuzla Orhanlı TOKİ konutları bölgenin imar projeleri arasında yer alıyor. Tarım alanlarının azlığı konusunda da birtakım çalışmalar hayata geçirildi. Araziler üzerindeki tarım şerhi kaldırılarak bu konuda çözüme kavuşturuldu.

  Tuzla Orhanlı Mahallesi kiralık işyeri fabrika

  Tuzla; eğitim, sağlık ve ulaşım alanlarında çok çetin bir revizyon döneminden geçmektedir. İlçe baştan sona kozmpolit bir yaşam alanına dönüştürüldü. Marina Bölgesi, yeni hal projesi, teknopark, yeşillendirme faaliyetleri ve ulaşım alt yapısı ile bölgenin yaşanabilirliği arttırıldı.

  Bugün İstanbul’un gözde ilçelerinden biri olan Tuzla’da, iş gücü eğiliminde de önemli ölçüde bir artış yaşanıyor. Satılık ve kiralık iş yeri alternatifleri de oldukça fazla. Orhanlı Mahallesi daha pek çok hazırda bekleyen proje ile güncellenecek. Her geçen gün semtin istihdam oranı ve ticarî değeri de yükseliş gösterecek.

  Tuzla Orhanlı Mahallesi Kiralık İşYeri Fiyatları

  Tuzla Orhanlı Mahallesi kiralık işyeri fiyatları, kültür merkezi, sosyal tesisler, bilgi evleri, sağlık kurumları, eğitim birimleri çevresinde yükseliyor. Daha iç bölgelerde makul kiralık seçenekleri de mevcut. Fiyat endeksi açısından bakıldığında, pek çok ilçe ve semte göre düşük paritede olduğunu söyleyebiliriz.

  Tuzla Orhanlı mahallesi Kiralık işyeri kapsamında; imalathâne, depo, ofis, plaza, dükkân ve benzer konut tipleri mevcut. 150 metrekare dükkânlar 700-88 TL kira bedeliyle kullanıcılara sunuluyor. Atölye, depo tipi kullanıma uygun 200 metrekare alanlar da 1000-1500 civarında bir seyir izliyor. İş yeri kapsamına giren yapılarda en düşük endeks 100 metrekare için 1800-2000 alt limitinden başlıyor.

  Tuzla Orhanlı Mahallesi kiralık işyeri depo

  Tuzla Sanayi bölgesinde de fiyatlar aşağı yukarı bu taban fiyatlardan başlayıp yükseliş gösteriyor. Kat ofisler daha lüks iş alanları olarak dikkat çekiyor. Bu tip yapılarda dubleks seçenekler de var. Fiyatlar da aşağı yukarı 2000 ila 3500 arasında gidip-geliyor.

  Tuzla Orhanlı Mahallesi kiralık işyeri , Bölgede iş yeri kiralarında en yüksek limitler; lojistik depo ve fabrika tipi yapılarda karşımıza çıkıyor. Depo ve tesis olarak da kullanılabilecek geniş alanlara sahip bu yapılarda kiralama ücretleri 100.000 ila 300.000’lere kadar yükselebiliyor.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

   

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.