fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Postane Mahallesi Satılık Daire

  Tuzla Postane Mahallesi Satılık Daireler

  Tuzla Postane Mahallesi Satılık Daire

  • Kategori: Blog
  • 2 Yorum

  Tuzla Postane Mahallesi Satılık Daire

  Tuzla Postane Mahallesi satılık daire fiyatları , bölgenin sosyal imkânları ve konutların genel karakteristiği ile doğru orantılı bir tablo çizmektedir. Tuzla’da genel olarak bayındırlık faaliyetlerinin artış göstermesi ve bu faaliyetlerde daha çağdaş kriterlerin hayata geçirilmesi, bölgede Tuzla satılık daire ve kiralık taleplerini fahiş oranda yükseltiyor.

  Emlak sektörünü yakından takip eden analistler ve konut piyasasına yönelik yapılan araştırma raporları dikkate alındığında, hızlı bir değerlenme gösteren bölgeler başında Tuzla geliyor.

  İlçenin ikamet amaçlı tercih edilen yerleşim yerlerinin başında da Tuzla Postane Mahallesi gibi daha merkez bölgeler geliyor. Postane Mahallesi, Tuzla Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan hastane, sosyal aktivite ve bilim merkezleri, üniversite ve okullar, ulaşım olanakları ve daha pek çok yeni oluşuma yakınlığıyla da dikkat çeken bir semt.

  Tuzla Postane Mahallesi Satılık Daire Fiyatları

  Postane Mahallesi satılık 2+1 daire fiyatları , bazı kriterlere ve yapıların yenilik-eskilik gibi durumlarına göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat indeks haritasına bakıldığında en yüksek ve en düşük fiyat aralığı 300.000 TL ila 1.5 milyon TL arası.

  Tuzla’da bu fiyatlandırmada yapının deniz görür durumu, merkeze ulaşım, site ve apartman dairesi olup olmaması gibi genel özellikler etki ediyor. En düşük fiyatlandırmada yeni binalarda yer alan daireler de mevcut. Bunların metrekaresi 90 ila 120 metrekare arası değişiyor.

  Lüks konutlarda ise bahçe, havuz, otopark, akıllı ev sistemleri gibi ek özellikler, fiyatların da daha yüksek bütçelerle karşılanabilecek bir düzeye erişmesini sağlıyor.

  Tuzla Postane Mahallesi acil Satılık Daire Arıyorum

  Postane Mahallesi satılık 2+1 daire arıyorum diyenler için opsiyonel konut tipolojileri mevcut. Semt, Tuzla Marina Bölgesi’ne, Sabiha Gökçen Hava alanına, hastaneler ve üniversiteler lokasyonuna ulaşım açısından oldukça avantajlı. Krediye uygun sıfır daireler de mahallenin çağdaş yaşam alanı olmasında büyük etkiye sahip.

  Pek çok konut, kendine ait bir bahçe alanı içerisine yapılandırılmış durumda. Bölgede konut hareketliliğinin önümüzdeki birkaç yıl içinde daha da artış göstereceği öngörülüyor. Eğitim-öğretim sezonunun da başlamasıyla birlikte bölgede sezonsal bir fiyat indirimi söz konusu. Fakat gelişen ve yükselen değeriyle Tuzla’da konut satışında daha hızlı bir yükseliş yaşanması da beklenen bir durum.

   

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web sitemizi ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.