• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Satılık Dükkan

  Tuzla satılık dükkan ilanları

  Tuzla Satılık Dükkan

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Satılık Dükkan

  Tuzla Satılık Dükkan ilanları, en merkezi bölgelerinde satılık dükkân fiyatları, farklı ofis kullanım alanlarına sahip renkli alternatiflerle geniş bir yelpazede satışa sunuluyor. İstanbul’un en güneyinde yer alan Tuzla semti, gelecek vâdeden yönleri ile son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir semt haline gelmiş durumdadır.

  Tuzla ’da hayata geçirilmiş olan yepyeni projelerin de etkisiyle insanlar, Tuzla’ya akın etmeye devam ediyor. Bu nedenle Tuzla ’nın en bilindik ve en sevilen mekân ve bölgelerinde nüfus artışı olmuştur. Dolayısıyla ticarî hayatına yön verecek olan yeni girişimciler, gözlerini Tuzla’ya ve sevilen mahallelerine çevirmiş; yatırım yapmak için Tuzla üzerinde araştırma yapmaya başlamıştır.

  BİRMES SANAYİ Sitesi Satılık DÜKKAN Tuzla

  Tuzla’nın en merkezi bölgelerinde satılık dükkân fiyatları araştırmasına girmeden önce semtin en bilindik ve en çok ziyaret edilen mahallerine gözümüzü çevirmemiz gerekirse buralar şu şekilde sıralanır:

  Cami Mahallesi, Postane Mahallesi, İçmeler Mahallesi, Aydınlı Mahallesi ve İstasyon Mahallesi… Aynı zamanda şunu da unutmadan söylemek gerekir ki; Tuzla, eskiden tarım ve çiftçiliğin hayat bulduğu bir bölge iken günümüzde balıkçılık ve köftecilik mekânları ile ünlü bir semt haline gelmiştir. Tuzla Kiralık Fabrika , Tuzla Deri Sanayi Organize bölgesindeki satılık veya kiralık fabrika, arsa, iş yeri ve depo ilanlarımız ile hizmetinizdeyiz

  TUZLA AYDINLI Satılık Dükkan

  Ayrıca yalnızca sanayi semti olmaktan çıkmış, yeşili ve maviyi bir arada sunan yaşam olanakları ile insanların yaşamayı isteyeceği güzel bir semt olmuştur. Dolayısıyla söz konusu merkezi mahallelerden bir dükkân satın almak, oldukça kârlı bir yatırım ve ticarî adım olacaktır.

  Tuzla ’nın En Merkezi Bölgelerinde Satılık Dükkan ilanları

  Tuzlada en merkezi bölgelerinde satılık dükkân fiyatları araştırması yapmak isteyenler, yazımızın bu kısmından bilgi sahibi olabilecekler… Burada Tuzla’nın en merkezi yerlerinde dükkân fiyatlarının hangi rakamlardan start alıp hangi rakamlara değin ulaşabildiğini söyleyeceğiz.

  Gözümüzü Tuzla ’nın en sevilen mahallelerinden biri olan Aydınlı’ya çevirelim! Bu bölgede kiralık dükkân fiyatları en düşük olarak 2500-4bin TL arasında değişkenlik göstermekte. Yine bir başka merkezi bölge Postane Mahallesi olarak geçer ki; buradaki satılık ofis fiyatları genişliğine göre 2milyon-3milyon  lira  de olabiliyor.

  Tuzla Satılık Dükkan – Depo

  Tuzlada en merkezi bölgelerinde satılık dükkân fiyatları araştırması yaptığımızda 80 metrekareden başlayan minimal boyuttaki ofis tiplerinin, 800-1500 bin TL rakamlarından başladığını görmekteyiz.

  Ancak bununla beraber Mimar Sinan Mahallesi içerisindeki bir kiralık dükkânın örneğin 290-300 bin civarlarında satışa sunulduğunu görebilmekteyiz. Ayrıca şunu da eklemek gerekir ki; yeni binalarda satışa sunulan dükkânlar, yıllık enerji tüketimini en az seviyede tutmaları ile avantaj getirmektedir.

  Ayrıca yine yeni binalarda depreme dayanıklılık kuralları çerçevesinde yapılanma gerçekleştirildiğini söylemek gerekir. Bu sayede müşteriler, farklı tedbirlerin alındığı bu ofisleri aldıklarında, oldukça mantıklı ve kârlı bir yatırım yapmış olurlar.

  Bu saydığımız bölgeler dışında semtte tamamlanmış güzel projeler arasında adını duyduğumuz Tuzla Marina ’nın da çevresindeki satılık işyerlerine oldukça yüksek bir talebin olduğunu söylemek mümkündür. Tuzla Marina, Cami mahallesinde konuşlandırılmış bir alışveriş merkezi projesidir ve tamamlandığı günden beri çevresindeki emlak sektörünün canlanmasını sağlamıştır.

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  Melek UZUN

  0530 238 22 66

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.