• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Satılık

  Satılık Tuzla

  Tuzla Satılık

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Satılık

  Tuzla satılık ve Kiralık daire seçiminde Postane mahallesi ön plana çıkmaktadır.Tuzla da kiralık 2+1, site konutları, apartman daireleri ve müstakil katlar olarak karşımıza çıkıyor. Semtin oldukça ideal bir iç yapılanmaya sahip oluşu ve bulunduğu lokasyon, yaşam düzeyi açısından yüksek bir seviyede.

  Bölgede artan imkânlar ve yatırımlar, kiracıların hedef bölgelerinden biri olmasında büyük bir etkiye sahiptir.

  Tuzla Postane Mahallesi satılık daire

  Postane Mahallesi, bugün en yüksek yatırımların ve mimarî projelerin odak noktası olan Tuzla’da yer alıyor. Sahil burnunu teşkil eden semt, denize kıyısı ve sosyal avantajlar bakımından en dikkat çeken bölgelerden.

  Semt çevresinde şekillenen farklı yerleşim bölgeleri de, mahallenin niteliğini arttırıyor. İstasyon ve Cami mahallelerinde meydana gelen gelişmeler, jeopolitik bakımdan Postane Mahallesi’nde de yankılarını gösteriyor. Acil satılık daire ilanlarımız için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Tuzla Postane Mahallesi’nde satılık villa

  Tüm Tuzla genelinde yer alan yerleşim birimleri, dönüşüm sürecinin etkisi altında. Bugün tamamlanmayı bekleyen onlarca proje, ilçenin kimliğine farklı bir statü ekleyecek. Postane Mahallesi, sosyal çevre ve iş gücü olanakları bakımından pozitif bir karaktere sahip.

  Ayrıca sınır bölgesinde yer alan Cami Mahallesi ve Marina Bölgesi, semtin de olanaklarını arttırıyor. Bugün Marina çevresinde gelişen bir konut yatırım hareketliliği mevcut. Sahil bölgesiyle pek çok bireyi kendine çeken semt, Marina’nın sağladığı sosyal etkileşimle de rağbet görüyor.

  Tuzla Postane Mahallesi satılık  2+1 Daire

  Postane mahallesi kiralık 2+1 daire arayanlar sıklıkla merkezî ve sosyal yoğunluğun bulunduğu adresleri tercih ediyor. Ayrıca fiyatlar da bu yönelimde büyük bir etkiye sahip.

  Alışveriş, ticaret, hastane, eğitim ve ulaşım gibi imkânlar arttıkça, kiralık talepleri de artış gösteriyor. Tabi buna paralel konut fiyatlarında da belli bir yükseliş grafiğinden söz edilebilir.

  Semtte çeşitli kulüpler, dernekler, postane, hastane, modern site konutları, halk plajı, organik pazar gibi olanaklar mevcut. Bunların yanı sıra, eğitim olanakları açısından da yalanabilir bir bölge. 2+1 konutlar kadar, farklı kurguda ve genişlikte daire seçenekleri de bulunuyor.

  Tuzla Postane Mahallesi satılık 3+1 Fiyatları

  Postane mahallesi kiralık 2+1 fiyatları, hem semt bazında hem de Tuzla geneline kıyasla değişen bir istatistiğe sahip. Deniz manzaralı 2+1 dairelerde 2000 TL’den başlayan kiralık seçenekleri mevcut.

  110 metrekare ve üzeri konutlarda 2+1 fiyatları 2500 TL’den başlıyor. Manzara olanakları düşünülmeden 90 metrekare 2+1 daire fiyatlarının 2000 TL tabanının altına indiği de görülüyor.

  Tuzlada kiralık daireler ve Tuzlada Satılık daireler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.” Tuzla satılık” Bu yazının tüm hakları Concept Gayrimenkul Danışmanlık ‘a aittir.İzinsiz hiçbir şekilde kullanılamaz , yayınlanamaz...

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2021 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ