fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla uygun satılık daire

  tuzlada uygun satılık daire

  Tuzla uygun satılık daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla uygun satılık daire

  Tuzla uygun satılık daire , Tuzla’nın dikkat çeken semtinde yeni sahiplerini bekliyor. Cami Mahallesi bulunduğu lokasyon açısından da kârlı bir bölge. Bir tarafı sahil şeridiyle sınırlandırılmış bölge, diğer taraftan Tuzla’nın gözde semtleriyle komşu. Bunlar; Postane Mahallesi ve İstasyon Mahallesi.

  Tuzla Cami Mahallesi’ni yaşanabilir kılan özellikleri arasında deniz ve deniz kıyısındaki yeşillik alandan bahsedilebilir. Semtin sahil sınırında bir bölümü Marina diğer bölümü sahil parkı olarak parsellenmiş.

  Tuzla uygun satılık daireler

  Türkiye’nin en geniş bağlama kapasiteli marinası ve çevresindeki Via Port AVM kompleksi bu semtte bulunuyor. Ayrıca tekne ve yat sahipleri için özel marketler ve bakım üniteleri de yer alıyor. Via Port’ta alışveriş ve eğlence sektörü de büyük bir çeşitliliğe sahip.

  Tüm bu etkenler Cami Mahallesi kiralık daireler  ve satılık konutların değerini yükseltiyor. Ayrıca alıcılar açısından da talep gören bir bölge hâlini alıyor.

  Tuzla uygun satılık daireler Cami Mahallesi’nde ulaşım alt yapısı nasıl?

  Bir bölgede yaşam kalitesini etkileyen en önemli unsurların başında ulaşım gelmektedir. Hem çevre semtlere hem de uzak noktalara erişim rahatladıkça, semtin fizibilitesi de artış gösteriyor.

  Bölgede Tuzla-Kartal Metrosu mevcut. Ayrıca çeşitli ilçe ve semtlerden otobüs seferleri düzenli olarak işliyor. Yol çalışmalarıyla birlikte arabayla seyahat olanağı da daha rahatlamış durumda. Uygun satılık daire tuzla ilanlarımızı inceleyebilir yada satış temsilcimizi arayabilirsiniz.

  Tuzla uygun satılık daire Cami Mahallesi Satılık 2 +1 Daire Fiyatları

  Cami Mahallesi ”Tuzlada uygun satılık daireler” 2 +1 daire fiyatları, 350 bin TL’den başlıyor. 2+1, 90 metrekare 350 ila 400 bin TL arasında değişiyor. Marina bölgesinde de uygun daireler mevcut. 100 metrekare ve üzeri Marina daireleri de yine 370 bin sınırından başlıyor, dairenin ek özelliklerine göre yükseliş gösteriyor.

  Mahallede acil satılık olanakları da oldukça cazip fiyatlara alıcı buluyor. 4 oda ve üzeri kurguda, 200 – 250 metrekare genişliğinde yaşam alanları bu konsepte 400 bin TL’den başlıyor. Dönemsel olarak ya da mal sahibinin kişisel durumuna göre acil satılık alternatifleri her zaman bulunabilir. Konut satın alımlarınızda bu kapsamda satılığa çıkartılan alternatiflerinden faydalanabilirsiniz.

  Tuzla uygun satılık daire fiyatları

  Tuzla uygun satılık daireler ,satın alırken banka konut kredilerinden de faydalanmak mümkün. Ayrıca mal sahibi tarafından krediye uygun satışlardan da faydalanılabilir. 2019 ağustos ayı itibariyle devlet bankalarında konut kredi faizi yüzde 1’in altına geriledi. Bu dönemeçte ev almak isteyenler için çeşitli olanaklar bulunuyor.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web sitemizi ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.