fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Yayla Mahallesi kiralık daire

  Tuzla yayla mahallesi kiralık daire

  Tuzla Yayla Mahallesi kiralık daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Yayla Mahallesi kiralık daire

  Tuzla Yayla Mahallesi kiralık daire , alternatif konut projeleriyle çeşitlilik arz etmektedir. 2+1 orta hacimli yaşam alanı arayanlar için Yayla Mahallesi’nde opsiyonel konut tipolojileri mevcut.

  Tuzla ilçesinde gelişim düzeyi ve al yapı çalışmaları son yıllarda hız kazandı. Çeşitli sektörel hareketlenmeler ve bölgenin yaşamsal değerlerinde gidilen iyileştirmeler konut kiralama grafiğini de yükselişe geçirdi.

  Tuzla Yayla Mahallesi kiralık daire için  nasıl bir yerdir?

  Yayla Mahallesi kiralık daire ;Son süreçte kentsel dönüşüm faaliyetleri, konut projeleri, trafiği rahatlatma çalışmaları ve çeşitli sosyal imkânlar bölgede artış gösterdi.

  Tuzla’nın genel anlamda genişleyebilir kabiliyeti ve doğal yaşam karakteri, bu sınırlarda yer alan semtlerde de gelişime neden oldu. Bir yerleşim alanında konfor düzeyine etki eden ulaşım örgüsü büyük önem taşır.

  Tuzla Yayla Mahallesi çevre yoluna, havaalanına ve çeşitli eğitim ve sağlık birimlerine ulaşımda büyük bir rahatlık sağlıyor. Kiralık konutlardaki opsiyonellik de farklı beklentileri karşılayacak düzeyde.

  Tuzla Yayla Mahallesi kiralık daire ,konut fiyatları nasıl?

  Yayla Mahallesi kiralık daire” ,Her bölgede konut fiyat hareketliliği yapının niteliği ve merkezî karakteriyle paraleldir. Eski tip apartmanlarda daha makul olan fiyatlar, yeni oluşumlarda bir miktar yüksek seyreder.

  Ayrıca yeni teknik imkânlarla donatılan binalarda da fiyatlar yükseliş göstermektedir. Site konutlarında sosyal olanaklar ve yapıların mimarî özellikleri kiralama ve satın alma sürecindeki maliyete direkt etki etmektedir.

  Yayla Mahallesi yaşamsal koşulları ve yatırım karakteriyle, bugün limit bütçelerde farklılık gösteren birey ve kurum için ideal seviyelerde karşımıza çıkıyor.

  Tuzla Yayla Mahallesi Kiralık 2+1  Fiyatları Ne Kadar?

  Yayla Mahallesi kiralık daire 2+1  fiyatları ne kadar? Kiralık arayışlarında bireylerin kriterleri ve mimarî kurgudan beklentileri, fiyatlandırmada en önemli yere sahip.

  Bölgede stüdyo dairelerden 5+1 tipi kurgulara kadar çeşitli alternatifler mevcut. 2+1 dairelerde; site, müstakil, apartman ve benzer karakterli yapılanmalar bulunuyor.

  Ayrıca 80 metrekareden 120 metrekareye kadar farklı 2+1 seçeneklerinden de tercih etmek mümkün. Yapının oda sayısı kadar metrekare ve bulunduğu lokasyon da fiyatları belirleyen unsurlardan. Burada dikkat edilecek en önemli nokta, bireysel beklentilere en uygun kiralama faaliyetinin hayata geçirilmesi.

  Tuzla Yayla Mahallesi kiralık daire 3+1

  Tuzla 3+1 daireler, Yayla Mahallesi ve çevresinde yoğun talep gören yapı oluşumları arasında. Fiyatlar hakkında genel bir araştırmayla varılacak sonuç şu şekilde özetlenebilir;

  • Bölgede en düşük 2+1 fiyatları 1100 TL civarından başlıyor.
  • En yüksek kiralık daire fiyatları 2 oda 1 salon oluşumlarda 2500 limitine dayanıyor.
  • Düşük fiyatlı daireler daha çok 80 ila 100 metrekare arasında.
  • 100 metrekare ve üzeri konutlarda fiyatlar üst sınıra yaklaşıyor.

   

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.