• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzlada yeni yapılan konut projeleri

  Tuzlada yeni yapılan konut projeleri

  Tuzlada yeni yapılan konut projeleri

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzlada yeni yapılan konut projeleri

  Tuzlada yeni yapılan konut projeleri ,Dünya değişiyor, insanların sayısı çoğalıyor…. Her yeni insan, yeni bir barınma ihtiyacı demek. İnsanın artması demek barınma ihtiyacının dünya üzerine somut yansıması olan konut ihtiyacının da artması demek. Günümüzde sürekli artan konut ihtiyacını gidermenin tek yolu olan konut projeleri de dünya genelinde olduğu gibi ülkemiz Türkiye’de de her geçen gün daha da artmakta.

  Bu artışın zirve yaptığı yer sorulacak olursa hiç şüphesiz cevabımız ülkemiz nüfusunun çok büyük çoğunluğunu içerisinde barındıran İstanbul olacaktır. Konut projelerinin zirve yaptığı İstanbul’un bu projeler açısından önem arz eden bir konumu ise Tuzla… Bu yazımızda da Tuzla konut projeleri arasından güncel ve popüler olan birkaç tanesini ayrıntılı bir şekilde inceleyeceğiz. Hiç vakit kaybetmeden tuzla konut projelerini mercek altına almaya başlayalım…

  Tuzlada yeni yapılan konut projeleri ‘nin lokasyonları

  MAKSIMUM LIFE

  Tuzla konut projeleri arasında çok yakın geçmişte biten ya da bir başka deyişle tamamıyla sona erenlerden birisi de Maksimum Life isimli konut projesidir. İnşaat aşamasına 2013 yılının ocak ayında başlanan proje, başlangıç tarihinin üzerinden 4 hatta 4,5 yıl geçmesinden sonra yani 2017 yılının ağustos ayında tamamlanmıştır. Proje kapsamında tuzla satılık daire ilanları arasına eklenebilecek 160 adet apartman dairesi inşa edilmiştir. Maksimum Life isimli ”Tuzla konut projesi” bununla da sınırlı değil.

  Proje kapsamında az önce bahsi geçen dairelerin yanı sıra çocuklar için oyun alanları, açık yüzme havuzu, çocuklara yönelik yüzme havuzu ve araçlar için de kapalı otopark inşa edilmiştir. Geliştiricisi Beza İnşaat isimli şirket olan Maksimum Life projesi, 4500 metrekarelik büyük ve merkezi bir alanın üzerine inşa edilmiştir.

  Bu nedenle Maksimum Life projesi, Tuzla merkez konut projeleri kapsamında da incelenebilir. Uzun bir periyod sonucunda inşa edilen 160 adet apartman dairesinin alanları incelendiğinde metrekare aralıklarının 60 ila 120 metrekare arasında değiştiği görülüyor.

  Bu özelliği ile de tuzla konut projeleri arasında önemli bir yer tutan Maksimum Life, birbirinden farklı ev arayan kitlelere hitap edebiliyor. Kesin ve sınırları çizilmiş bir fiyat tablosu bulunmayan projenin tamamlandığı günden bu yana alıcılarına önemli bir değer kazancı da getirdiği tahmin ediliyor. Eğer siz de tuzla merkez konut projeleri kapsamında ev arıyorsanız bu projeye bakmadan geçmemenizi tavsiye ediyoruz…

  Tuzlada yeni yapılan konut projeleri hangi lokasyonda yer alıyor

  SERENDER EVLERİ

  Çok daha yakın zamanda sona eren Tuzla konut projelerinin bir diğeri de Serender Evleri isimli konut projesidir. Geliştiriciliğini Mavera Mefa İnşaat isimli müteahhitlik şirketinin yaptığı projede inşaat aşamasına 2016 yılının nisan ayında geçilmiştir. İnşaatların başladığı bu tarihten hemen hemen 2 yıl sonra ya da bir başka deyişle tarihler 2018 yılının mart ayını gösterdiğinde proje tamamen sona erdi. Projenin her açıdan bitmesinin üzerinden daha çok az zaman geçmesine rağmen Serender Evleri, alıcılarına şimdi dengibi büyük bir değer kazancı getirmiştir.

  Tuzla merkez konut projeleri kapsamında inceleyebileceğimiz projede bu kazanç oranı topraktan daire satışı kapsamında konut alanlar için daha da fazladır. Proje kapsamında 5 blok ve bu blokların içerdiği 120 adet apartman dairesi inşa edilmiştir. Tamı tamına 4860 metrekarelik büyük ve merkezi bir arazi üzerine inşa edilen Serender Evleri tip olarak 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+2 evler içermektedir. Bu evlerin metrekareleri de 59 ila 202 metrekare arasında değişiklik göstermektedir.

  Son zamanların popüler tuzla konut projeleri arasında sayabileceğimiz Serender Evleri projesinde fiyatlar da evlerin tipi gibi belli bir çeşitlilik göstermektedirler. Öyle ki fiyatlar incelenecek olursa proje kapsamında satılan evlerin 450 bin TL ila 720 bin TL arasında fiyatlandırıldığı ortaya çıkıyor…

  Uygun fiyatlara Sizde evinize sahip olmak için arayınız

  İnşaat sektörü, çoğalan insanlarla ve artan konut ihtiyaçlarıyla beraber gün geçtikçe büyüyor hem de dahası gelişerek büyüyor. Bu olgu tüm dünya genelinde olduğu gibi ülkemiz Türkiye için de geçerli bir vaziyettedir. Konu projeleri de gelişen inşaat sektörü ile beraber artmaktadır.

  Ülkemizde inşaat sektörünün en büyük sıçramaları yaptığı yer de tabii ki dünya şehrimiz olan ve ülkemiz nüfusunun oldukça büyük bir kısmını içerisinde barındıran İstanbul… İstanbul’un konut projeleri için gözde olan birkaç adet konumu bulunmakta.

  Bunlardan bazılar İstanbul Avrupa yakasında iken bazıları ise İstanbul Anadolu yakasındadır. Bugünkü yazımızda da İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ve konut projeleri için oldukça elverişli bir konumu yani Tuzla’yı ele alıyoruz. Bugünkü yazımızda tuzla konut projeleri kapsamında birkaç projeyi enine boyuna inceliyoruz. Hiç vakit kaybetmeyelim ve hemen başlayalım.

  Tuzlada yeni yapılan konut projeleri fiyatları nelerdir?

  MODA BAHÇE

  Tuzla konut projeleri arasında uzun süre önce tamamlanmış olmasına rağmen hala popülaritesini koruyan projelerden birisini inceleyeceğiz. Bahsi geçen proje tabii ki de Moda Bahçe isimli projeden başkası değil. Proje, geliştirici firması olan Askon Gayrimenkul Yatırım İnşaat tarafından 2015 yılının ocak ayında başladı. Bu tarihten tamı tamına 1,5 yıl sonra da tamamen sona erdi ve anahtar teslim satış evresine geçildi.

  Proje kapsamında Tuzla semti, 2 adet blok ve bu blokların içerdiği 39 adet apartman dairesi kazandı. Tüm dairelerin 104 metrekare olduğu proje, günümüze dek yaklaşık yüzde 13’lük bir değer artışı yaşadı. Tüm evlerin 2+1 olduğu Moda Bahçe isimli tuzla konut projesi, 1500 metrekarelik bir arsa üzerine inşa edildi. Proje kapsamında inşa edilen evlerin ortalama satış fiyatı ise 330 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Son olarak, Moda Bahçe isimli projenin bir de kapalı otopark barındırdığını söyleyelim ve projeye bakmanızı tavsiye edelim.

  GOLF LIFE TUZLA

  Tuzla’da güncel devam eden konut projeleri kapsamında devam eden bir diğer proje ise Golf Life Tuzla isimli projedir. İsmen tercüme edilecek olursa Tuzla Altın Yaşam anlamını taşıyan tuzla konut projesi, 2017 yılının 2 çeyreğinde ya da bir başka deyişle Mayıs 2017 de satışa sunuldu. Proje kapsamında tuzla satılık daire kategorisine eklenebilecek 158 adet apartman dairesi inşa ediliyor. Bu apartman daireleri, proje kapsamında inşa edilen 6 adet bloğun içerisinde bulunur vaziyettedirler.

  Projenin bitiş tarihi, geliştirici firmalar olan Yedibey Gayrimenkul ve Kutsan İnşaat tarafından yıl sonu yani Aralık 2018 olarak açıklandı. Ağustos ayı itibariyle yüzde 80 tamamlanma oranı gözlemlenen tuzla konut projesi açıklandığı tarihte (bir sürpriz olmaz ise) tamamlanacaktır. Proje kapsamında inşa edilen Tuzla 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerdeki evlerin metrekare aralıkları incelenecek olursa en dar evin 110 en geniş evin ise 170 metrekare olacağı görülür.

  Tiplerdeki ve metrekarelerdeki farklılıkların evlere de yansıdığı Gold Life Tuzla konut projesinde ev fiyatları 395 bin TL ile 715 bin TL arasında değişmektedir. Siz de henüz tamamlanmadan ev almak niyetindeyseniz Gold Life Tuzla konut projesine mutlaka bir göz atın…

   

  Tuzlada yeni yapılan konut projeleri

  DKY Business Tuzla

  Tuzla’da güncel devam devam eden konut projeleri kapsamında meşhur olan bir konut projesi de DKY Business Tuzla… DKY İnşaat ’ın açıklamalarına bakılacak olursa proje 2019 yılının ilk çeyreğinde hatta 2019 yılının ocak ayında teslim edilecek.

  Aslen tuzla ofis projesi olarak hayata geçecek DKY Business Tuzla, projede son değişiklikler kapsamında içerisinde daireler içeren bloklara da sahip olacak. Konum olarak Aydıntepe Mahallesi civarına inşa edilecek proje tuzla konut projeleri açısından büyük önem arz eder mi bunu zaman gösterecek…

  Tuzla Alaçatı Evleri

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  Melek UZUN

  0530 238 22 66

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ