• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Yalı Kent Sitesi Tuzla

  Yalı Kent Sitesi Tuzla

  Yalı Kent Sitesi Tuzla

  Yalı Kent Sitesi Tuzla

  Yalı Kent Sitesi Tuzla ; Yayla Mahallesinde bulunan projede satılık 2 +1 seçenekleri, oldukça geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor. Bölgede konut projeleri bakımından zengin bir alt yapı mevcut. Farklı site organizasyonları içinde yer alan binalarda, 2+1 ve 4+1 daireler sıklıkla tercih ediliyor. Projeye ait video yu https://youtu.be/ia20E3-4z9w  linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.

  Yalı Kent Sitesi Yayla Mahallesinin hangi bölgesinde bulunuyor?

  Yayla Mahallesi, Tuzla ilçesinde yer alan bir yerleşim alanı. Mahalle sınırını D100 karayolu oluşturuyor. Semtin diğer sınır bölgelerinde ise Tuzla’nın gözde mahalleleri bulunuyor. İstasyon ve Postane Mahalleleriyle yakın konumda bulunuşu, semtin düzeyinde de artış gösteriyor. Proje ise vatan caddesi kafkale spor tesisleri yolu üzerinde bulunuyor.

  Yayla Mahallesi konut projelerinde tercih edilmesinin sebepleri

  Çok sayıda özel şirket tarafından satışa sunulan site konutları, bayındırlık faaliyetlerinde ilk sırayı teşkil ediyor. Bölgedeki site konutlarına birkaç örnek olarak şu liste verilebilir:

  • Rumeli Park Evleri
  • Sunlife Tuzla
  • Cordella
  • Yayla Park Evleri
  • Yayla Park Plus Evleri
  • Golf Life Tuzla
  • Serender Evleri
  • Vizyon Park

  Yalı kent sitesi Satılık 2+1 Daireler

  Yayla Mahallesi yalı kent sitesi satılık 2+1 daire , farklı bütçe sınırlamalarına ve değişen kullanım amaçlarına uygun bir çeşitliğe sahip. Bu tasarım programında daireler 98 metrekareden başlıyor, 4+1 daireler ise  149 metrekareye kadar giderek artan bir vizyonla karşımıza çıkıyor.

  Yalı Kent Sitesi Satılık Dükkan Fiyatları

  Mahallede alışveriş ve sosyal faaliyetlerin karşılanmasında yeterli bir organizasyon dikkat çekici. Hem İETT ve halk otobüsleri hem de minibüslerle pek çok merkez semt ve ilçeye erişim sağlanabiliyor.

  Bu bölgeden konut satın almayı düşünenler için, rahat ve sosyal bir yaşam alanından bahsedilebilir. Yine de tercih ettiğiniz konutu çevresel statüde irdeleyerek, en verimli satın alım sürecini yaratabilirsiniz.

  Yayla Mahallesi Yalı kent Sitesi Satılık 3+1 dubleks Daire Fiyatları

  Yayla Mahallesi yalıkent sitesi  satılık 2+1 fiyatları, 90-100 metrekare gibi minimal tasarımlarda 420 bin alt limitinden başlıyor. En uygun daire fiyatlarında güncel rakamlar dönemsel olarak değişebilmektedir.

  Yalı kent sitesi tuzla  4+1 ve 3+1 dublex daire fiyatları ise 650 bin Tl den başlıyor. Özellikle bu fiyatlandırmada sunulan konutlar, kısa sürede alıcı buluyor.

  Yalı Kent Sitesi Tuzla Satış Ofisi iletişim Bilgileri

  Sezon ortasında ve firmasal kampanyaları takip ederek, daha uygun rakamlarla yatırım yapabilirsiniz. Yalı kent Sitesi tuzla kiralık daire , yalıkent sitesi Tuzla satılık dükkanlar ve Lüks dairelerde aynı oda ve salon kurgusunda çok daha yüksek rakamlardan da bahsetmek mümkün. Bunlar hem modern site kurgularında hem de ana caddede merkezî olanaklara yakın apartmanlarda karşımıza çıkıyor.

  Bugün yeni tasarım binalarda çeşitli zorunluluklar mevcut. Bunlar ikamet eden bireylerin daha tasarruflu ve konforlu bir yaşam alanına sahip olmaları açısından önem taşıyor.

  ALTINOLUK SİSTEM İNŞAAT YALI KENT SİTESİ

  Satın alımlarda daha yeni ve modern binaları tercih ederek, daha yüksek bir standardı yakalamak mümkün. Bu tipolojide ekseri, ısı yalıtımı, dayanıklılık ve güvenlik sistemleri ön planda tutulmuş durumda.

  Elbette artan bu ve benzer nitelikler, taban fiyatlarda daha yüksek rakamları gündeme getiriyor. ALTINOLUK SİSTEM İNŞAAT YALI KENT SİTESİ  Projemizi ziyaret ederek hayalini kurmuş olduğunuz daireyi biz size sunalım siz keyfini sürün.

  Evinize HoşgeldinizCONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK 0216 494 0 900 /0530 238 22 66

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ