fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Yayla Mahallesi acil satılık

  yayla mahallesi acil satılık daire

  Yayla Mahallesi acil satılık

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Yayla Mahallesi acil satılık

  Yayla Mahallesi acil satılık daire; dubleks, müstakil, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2 ve benzer konseptlerde alıcılarını bekliyor. Tuzla’nın sakin ve doğal yaşam alanlarıyla dikkat çeken mahallesi, son imar projeleriyle birlikte daha da değerlendi. Resmî kaynaklarda Tuzla’nın nüfus artış grafiği de bölgedeki yaşam standartlarını belgeliyor.

  Tuzla genelinde yer alan tüm semt ve bölgelerde alt yapı çalışmaları ve imar planlamaları bireysel yaşamı destekliyor. İlçe merkezine ulaşımı kolaylaştıran bağlantı yollarıyla bölgeye turist giriş çıkış hacmi de arttırıldı.

  Yayla Mahallesi acil satılık ev almak kârlı mı?

  Değerlendirme sektöründe öncü kuruluşlar, Tuzla’daki değer artışının her geçen gün daha yüksek bir hıza ulaştığını açıklıyor. Çeşitli departmanlardan yapılan analiz ve yorumlar, önümüzdeki birkaç yıl içinde konut satış rakamlarının daha da yükseleceği yönünde.

  Özellikle yatırım amaçlı konut alımlarında kâr oranının yakın süreçte katlanacağı ön görülüyor. ”Yayla Mahallesi satılık” daireler ,Bölgedeki satış istatistiklerine bakıldığında, hem bireysel hem de kurumsal alıcıların eş değerde olduğu görülüyor. İstanbul’un gelişime açık ve kentleşme potansiyeli bulunan nadir bölgelerinden biri Tuzla.

  Tuzla Yayla Mahallesi acil satılık daireler

  Yayla Mahallesi konum olarak; Cami ve İstasyon mahallelerine yakın bir noktada yer alıyor. Tuzla’nın sahil bölgesine erişim de oldukça kısa. İlçe’nin değer artışında çok büyük etkisi bulunan Marina projesine de ulaşım için avantajlı bir bölge.

  Site konutları ve yeşil alanlarıyla da dikkat çeken Yayla Mahallesi bünyesinde spor kompleksi, lise ve üniversite gibi kurumlar da mevcut. Ayrıca sağlık birimleri, alışveriş imkânı ve sosyal ünitelerle de desteklenmiş durumda. Bölgede yaşamsal ve ticarî olanakları içi oldukça geniş bir statüden bahsedilebilir.

  Yayla Mahallesi Acil Satılık Fiyatları

  Yayla satılık Tuzla fiyatları, tercih edilen yapı tipolojisine göre değişkenlik gösteriyor. Daire ve konutlarda da konum ve mimarîye göre artan-azalan bir grafikten söz etmek mümkün.

  Yaşam ve kullanım alanı arttıkça, fiyatlarda da belli bir yükseliş gözleniyor. Ayrıca bugün akıllı ev sistemlerinin yer aldığı, deprem ve afetlere karşı dayanıklı sıfır binalarda fiyatlar daha yüksek seyrediyor.

  Yayla Mahallesi acil satılık dükkan

  Daha kompakt tasarımlı ve ekonomik bütçeleri olmaları yönüyle 2-3 odalı yaşam alanları sıklıkla tercih ediliyor. Bugün site yaşamı da en çok aranan kriterler arasında. Bunda, site genelinde yer alan sosyal imkânlar ve güvenlikli yapılanmanın etkisi büyük.

  Yayla Mahallesi satılık 2+1 fiyatları 250 000 TL’den başlıyor. Ulaşım, hastane, okul gibi imkânlara yakın bölgelerde alt limit 300 000TL ve üzeri. Acil satılık konutlarda 3+1’leri 2 oda 1 salon fiyatına bulmak mümkün. 2018’in son dönemecinde yatırım ve oturma amaçlı bölgeden konut satın almak bütçe açısından kârlı görünüyor.

  Yayla Mahallesi satılık ilanları

  İstanbul’un Sınır ilçesi konumunda bulunması ve nispeten insan ve konut yoğunluğunun seyrek olması bunda en büyük etkiye sahip. Tüm bu amillerle, Tuzla TOKİ konutları ve kentsel dönüşüm projeleri için hedef bölge olarak seçildi.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.