fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Yeni Konut Projeleri Tuzla

  Yeni Konut Projeleri Tuzla fiyat

  Yeni Konut Projeleri Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Yeni Konut Projeleri Tuzla

  Yeni Konut Projeleri Tuzla da başlığı altında Kaspiyan group Address Tuzla Konut Projesini anlatacağız.Ev sahibi olmak ve yeni bir yere taşınmak isteyenler için bu durum eziyete dönüşebilmektedir. Özellikle İstanbul’da yaşayanlar için konu bazında araştırma yapmak ve bütçeye uygun bir yer bulmak çoğu zaman kişileri kara kara düşündürtmektedir.

  Ancak Kaspiyan Group sayesinde artık böyle düşünmeye gerek yoktur. Çünkü Kaspiyan Group İstanbul’da yaşayan herkesin uygun fiyatlardan ev sahibi olabilmesi adına gerekli adımları atmaktadır. Yakın zaman önce bitirmiş oldukları proje sayesinde de bunu kanıtladıklarını görmekteyiz.

  Adress Tuzla Konut Projesi Kaspiyan Group

  Tuzla’da yapılmış olan yeni konut projesi tuzla sayesinde insanlar İstanbul’un kalabalığından, stresinden ve trafiğinden uzakta bir yerde hayatlarını sürdürebileceklerdir. Bu kapsamda  yeni konut projeleri tuzla ev satın almak isteyenlere istedikleri her şeyi sunmaktadır.

  4 blok ve 120 daire üzerinden yapılmış olan proje sayesinde şehrin gürültüsünden uzakta sessiz, sakin ve huzurlu bir yaşam sürme avantajını yakalayabilirsiniz. Tuzla’daki projeden bu bağlamda faydalanabileceğinizi unutmamalısınız. Üstelik projenin içerisinde yer alan evlerin özellikleri de bir hayli fazladır.

  Yeni Konut Projeleri Tuzla ‘da Fiyat

  Öncelikle yapılan binaların özelliklerinden bahsetmek daha doğru olacaktır. Binalar, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. İç ve dış kaplaması, modern inşaat teknolojilerine göre inşa edilmiştir. Bunun yanında yeni konut projeleri tuzla da binaların temeli de oldukça dayanıklıdır. Bilindiği üzere İstanbul deprem hatlarının yoğun olarak geçtiği bir bölgedir.

  Bu kapsamda olası bir deprem durumunda Address Tuzla konut projesinin hiçbir şekilde etkilenmemesi adına gerekli önlemler en üst seviyede alınmıştır. Bununla ilgili olarak buradan ev satın alacak olanların hiçbir endişe taşımasına gerek yoktur.

  istanbul tuzla’da yeni konut projeleri

  Projenin ev dışında kalan alanlarından bahsetmek gerekirse bu konuda da Kaspiyan Group tarafından her şey düşünülmüştür. Binaların içi ve dış mekanları 7/24 olacak şekilde kayıt yapan güvenlik kameraları ile kayıt altına alınmaktadır.

  Bunun yanında sitenin kendine özel güvenlik birimi de burada yer almaktadır. Bundan dolayı hırsızlık gizi üzücü olayların Adress Tuzla konut  projesi kapsamında yaşanması kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeplerden ötürü tuzla satılık daire alma hususunda içiniz sonuna kadar rahat olmalıdır.

  Tuzla ‘nın  En iyi konut projesi

  Projede yer alan evlerin özelliklerinden bahsetmek gerekirse evlerin içi modern ve trend dekorasyon seçenekleriyle dizayn edilmiştir. Bu anlamda her zevke hitap eden bir ev seçeneğinin alıcıların beğenisine sunulmakta olduğu unutulmamalıdır.

  Yeni konut projeleri tuzla da ,evlerin iç dizaynı ise alıcıların farklı istekleri doğrultusunda inşa edilmiştir. Kimi evlerde 3 banyo dahi bulunabilmekteyken kimi evlerde ise bu durum balkon açısından geçerli olmaktadır. Ayrıca metrekare hesabına göre büyüyen evlerin fiyatları da ona göre şekillenmektedir. İç dizayn konusunun fiyatları sadece metrekare hesabı bakımından etkilediğini hatırlatmakta yarar görmekteyiz.

  Bunun haricinde ekstra banyoların ya da balkonların fiyatları olumlu ya da olumsuz yönde etkilemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Kurumsal ve kapsamlı bir inşaat firması olma özelliği taşıyan Kaspiyan Group sattığı evler bakımından her daim alıcılarının konforunu ve cebini düşünmektedir.

  Tuzla da Yeni Konut Projesi Address Tuzla

  Kaspiyan Group’un ”yeni konut projesi  tuzla ” ilgili ilçenin İstasyon Mahallesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bölgede yer almakta olan diğer önemli merkezlere yakınlığıyla da bilinmektedir. Adress Tuzla projesi bölgenin ünlü eğlence yerlerinden olan Via Tema Park’a 600 metre kadar yakındır. Özellikle hafta sonlarını çocuklarıyla birlikte buradaki akvaryumda ve diğer eğlence alanlarında geçirmek isteyen kişiler için projenin konumu harikadır.

  Bundan farklı olarak Tuzla Marina’ya ve Viaport Marina’ya da son derece yakındır. Buralara giderek denizin ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Yine buralardaki kafelere ve diğer oturma alanlarına ulaşarak sevdiklerinizle hoşça vakit geçirme olanağını da yakalayabilirsiniz.

  Tüm bunları yapabilmek için ise hemen tuzla satılık daire seçeneklerinden bir tanesine başvurunuzu yapmalısınız.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.