• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  2+1 kiralık daire yayla mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık daire yayla mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık daire yayla mahallesi Tuzla

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  2+1 kiralık daire yayla mahallesi Tuzla

  2+1 kiralık daire yayla mahallesi Tuzla arayanlar, kazanacakları parayla yaşamak istedikleri hayatı birleştirmek isterler. Tuzla Yayla Mahallesi sosyal alanların çokluğu ve devlet kurumlarının pek çoğunun şubelerinin bulunması yönünden merkezi bir konumdadır. Belediyeye, SGK’ ya, Devlet Hastanesine ve Nüfus Müdürlüğüne yakınlığı ise Devlet dairelerine kolay ulaşım imkânı sağlar.

  Tuzla Yayla Mahallesi tersanelere yakındır. Bu nedenden dolayı çoğunlukla tersanelerde çalışanların tercih etmesi de gayet doğal bir sonuçtur. Bunun yanında imar planın revize edilmesiyle yeni binaların çokluğu ve kalitesi ile göz dolduğu görülmektedir.

  Tuzla Yayla Mahallesi 2+1 Kiralık ev fiyatları

  Yeni binaların dairelerinin kiraları daha yüksek olduğundan dar gelirli olan ailelerin ve öğrencilerin tercih aralığında bulunmaz. Tuzlada kiralık daire ilanları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Ulaşım alanında son yıllarda gerçekleştirilen atılımlar sayesinde İstanbul merkezine olan uzaklık ekarte edilmiştir. Marmaray ve yeraltı treni duraklarına yakın olan Tuzla Yayla Mah. 2+1 kiralık daire seçenekleri her bütçeden kiracı için uygundur.

  Dairenin bulunduğu kat, metrekaresi, bina yaşı, aidat, güvenlik ve merkeze yakınlık gibi kriterlerden hepsinin bulunduğu bir seçenek elbette en yüksek kira bareminde olacaktır. Giriş katta bulunan, metrekaresi daha düşük olan, bina yaşı eski olan, merkeze ve devlet dairelerine uzak olan 3+1 kiralık dairelerin kiralarının, alt kira bareminde olması muhtemeldir.

  Kiralık daire 2+1  yayla mahallesi Tuzla

  Binanı bulunduğu sitede yaşayanların da kira baremine katkısı büyüktür. Üst gelir grubuna ait kimselerin yaşamayı tercih ettiği sitelerde kiralar daha yüksektir.

  Alınan hizmetin kalitesi oranında belirlenen aidat kalemi de yine kirayla doğru orantılıdır.Tersanede çalışan işçilerin aileleri için uygun olan Yayla Mahallesi aynı zamanda ana yola da yakındır.

  Tuzla kiralık daire

  Bazı emlak ofisi  Tuzla kiralık daireler  için bir aylık kira bedeli ile çalışırken bazıları yıllık kiranın belli bir yüzdesi karşılığında kiralama işlemini yaparlar. Tuzla Yayla Mah. 2+1 kiralık daire için kiralama yapmak isteyen kimseler emlakçı ile baştan bunun konuşmasını yapmalıdır. Hesabına en uygun olan sistemi seçmeli ve buna göre kira kontratını mutlaka yapmalıdır.

  Kiralama yapılan konutun özelliklerinin açık ve net bir biçimde belirtilmesi kiracının ve ev sahibinin yararına olur.

  Concept Gayrimenkul

  Melek UZUN

  0216 494 0 900

  0530 238 2 266

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.