fbpx
 • TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Kiralık Daireler

  Tuzla kiralık dairelerin fiyatları

  Tuzla Kiralık Daireler

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Kiralık Daireler

  Tuzla Kiralık Daireler Konu başlığımızda bugün Şehirleşme oranlarının artması ve sanayinin gelişmesiyle birlikte şehirlere yönelen insanların yaşam alanlarının belirlenmesidir. Konut ihtiyaçlarının karşılanması noktasında  konut ihtiyaçlarını kiralayarak karşılama yoluna giderler.

  Bu bağlamda özellikle yoğun nüfuslu ola şehirlerde ve bölgelerde kiralık ya da Tuzla kentsel dönüşüm satılık daire bulmak oldukça zor bir iştir. Bu sebeple emlak ofisleri bu bağlamda satıcı, alıcı ve kiracı arasında sunumu gerçekleştiriyor.

  Tuzla kiralık daireler kapsamında arayış içinde olan kişiler Tuzla’daki emlak ofisleri tarafından sunumu yapılan daireler arasından kendi istek ve koşullarına uyum sağlayan dairelerin şartlarını ve koşullarını öğrenerek değerlendirmeye tabi tutabilir.

  Tuzla Kiralık dairelerin standartlarını, fiyat bilgilerini, konumlarını ve kiraya veren kişi tarafından belirlenen unsurları kiralamak isteyene aktarma görevi emlak ofislerine düşmektedir. Emlakçılar bu bağlamda birçok noktada aracı kurum olarak süreci yöneten kişilerdir.

  Tuzla Kiralık Daireler ile ilgi Emlak Ofisleri Süreci Nasıl Yönetir?

  Tuzla kiralık daireler”kapsamında kiraya verilen dairelerin ön bilgisini ve hizmetini almak isteyen kişiler emlak ofislerinin yönlendirmesi ile bina ve konutların sunum hizmetini alır. Emlakçılar genel olarak aracı kurum olarak bilinir.Emlakçılık odalarının ve yetkili kuruluşların verdikleri sertifika kapsamında bloker (aracı) olarak işlev görür.

  Tuzla Emlak ofisleri kiracı, alıcı ve satıcı arasında aracı kurum olarak işlev yaparken bazı noktaların bilinmesiyle bu sürecin iki taraf için de zahmetsiz olmasını sağlayan kişidir.

  Bu noktalar ise şu şekilde tanımlanabilir. Emlak ofisleri yasal süreç takipleri ile birlikte sunum hizmeti verdikleri kişilerin satış ve kiralama sözleşmelerini yapmaya yetkili kişidir. Emlak beyannamesini düzenleyerek gayrimenkulün tanıtımını yapar.

  Tuzla KiralıkDaireler Fiyatları

  Pazarlamasını yaptığı gayrimenkulün sunum hizmetini sağlar. Bu noktada tapu mevzuatını bilmesi gerekir. Belediyelerden aplikasyon ve bölge imar planı çıkarmayı bilmelidir. Plan okumayı ve harita incelemeyi bilmelidir.

  Kadastro mevzuatını bilmeli, kadastro müdürlüklerinden röperli kroki ve çap belgesi almayı bilmelidir. Mortgage ve konut kredi sistemlerini bilmeli alıcı ve kiracıları buna göre doğru yönlendirmelidir.

  Gayrimenkul hukuk mevzuatını bilmeli, imar, iskan, kat mülkiyeti ve kamulaştırma kanunlarına hakim olmalıdır. Emlak vergisi, KDV ve VUK bilmelidir. Vergi muafiyeti belgesi almayı ve veraset vergi dairelerinden ilişik kesmeyi bilmeli temiz kağıdı almalıdır. Noterde satış sözleşmesini yapmayı bilmelidir.

  Emlak ofisleri tarafından yürütülen ve kiracılar ile mülk sahipleri arasında herhangi bir zahmet olmaması noktasında bu bağlamlara hakim olunması gerekir. Tuzla kiralık daireler ile ilgili bir arayış içinde olanlar başvurdukları ve şartlarını belirttikleri emlak ofisinden bu kolaylıkların sağlanması ile hizmet alır. Hizmet alırken emlak ofisleri tarafından kaparo ve yer gösterme ücreti alınmaz.

  Tuzla Kiralık Daireleri Nasıl görebiliriz?

  Tuzla kiralık daireler bakan kişiler bu semtte aradıkları özelliklerde 1+1, 2+1, 3+1 ve dilerlerse dubleks, site içi, müstakil ya da farklı standartlara sahip dairelerin ön sunumunu emlak ofislerinden alabilir.

  Kiralaya veren kişiler ile kiracılar arasında aracı bir kurum olarak işlev gören emlak ofisleridir. Tüm yasal süreci takip etmek emlak ofisleri tarafından yürütülmektedir. Zahmetsiz alınan bu hizmette asıl görev kişi emlak ofisleridir.

  Web sitemizi  https://tuzlasatilikdaire.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.