• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Dky oto kasaba projesi

  dky oto kasaba projesi satılık

  Dky oto kasaba projesi

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Dky Oto Kasaba Projesi 24/11/2020

  Dky Oto Kasaba Projesi , İstanbul Anadolu Yakası’nda yıl içerisinde gerçekleşmesi beklenen büyük bir projenin adı! Bu projeye imza atan Dumankaya İnşaat Şirketi, hem projenin merkezi olan Kurtköy sakinlerinin hem de gözlerini Kurtköy’e çevirmiş olan diğer İstanbulluların dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Proje, konumlandırılacağı Kurtköy üzerinde oldukça büyük rağbet göreceğe benziyor!

  Bu noktada önemli olan projenin Kurtköy üzerinde ne kadar büyük bir alana konumlandırılacağı ve ardından beklenen olası değişimlerdir. Semtte radikal bir değişiklik yapacak olan oto kasaba projesi, geniş bir alanda konumlandırılması neticesinde çok geniş bir araba pazarının da adresi haline gelecek gibi görünmekte!..Lansmana özel fiyatlardan sizde faydalanın…

  Dky Oto Kasaba Projesi Merkezi Kurtköy’de Hayat Şartları

  Oto Kasaba Projesi merkezi Kurtköy’de hayat şartları, kaliteli bir yaşam için sakinlerine olanak sağlıyor! Projenin adresi olan Pendik-Kurtköy, gittikçe yenileşen ve gelişen Anadolu Yakası semtlerinden biri olarak karşımıza çıkmakta… Projenin Kurtköy’de merkez bulacak olması, herkesin gözünü Kurtköy’e çevirmesini sağladı. Bu noktada da Kurtköy, sahip olacağı geniş araba pazarı, taleplerin arttığı emlak sektörü ve eğlenceli yaşam alanları ile yazımızın odak noktası oluyor! oto kasaba projesi merkezi Kurtköy’de hayat şartları ve yaşam kalitesini garantileyen çevresel özellikleri bakın nasıl sıralanmakta?..

  • Aydos Dağı’nın eteklerinde yer alan Kurtköy, doğal yaşam şartları ve barındırdığı su havzaları ile kaliteli yaşamı garantilemektedir.
  • Pendik semtine bağlı olan Kurtköy, geçmişten bugüne pek çok konut projesine de ev sahipliği yapmış bir bölge…
  • Konut projelerine merkez olması ile bahsi geçen Kurtköy’de farklı eğlence adresleri, sakinlerinin yaşamlarını renklendirmeye devam ediyor: Viaport Asya Outlet AVM, Elit AVM, Evim AVM, World Atlantis AVM gibi…
  • Her yeni gün bölgeye değer kazandıran konut projeleri sayesinde Kurtköy’de gayrimenkul pazarı oldukça gelişmiş…
  • Önceleri Kartal’a bağlı olan Kurtköy, Pendik’in semt olması ile beraber bu merkeze bağlanmış ve konumu itibariyle son yılların sıklıkla tercih edilen adreslerinden biri olmuştur. Kurtköy’ün konumu ise şu anahatları ile sınırlandırılabilir: Kuzeyde Yenişehir mahallesi, güneyde Şeyhli ve Ramazanoğlu mahalleleri, batıda Sülüntepe ve Çamlık mahalleleri, doğuda ise Sanayi mahallesi ve Sabiha Gökçen Havaalanı arazisi ile komşudur.
  • Ayrıca Ömerli Su Havzası’nın büyük bir bölümü Kurtköy sınırları içerisinde kaldığı için bölge, İSKİ ve Orman Bakanlığı tarafından koruma altına alınmıştır.

  DKY Oto Kasaba Projesi Satılık İşyeri .Nasıl Bir Kullanım Alanına Sahip?

  “Oto Kasaba Projesi nasıl bir kullanım alanına sahip?” sorusunun cevabını sizin için araştırdık. Çalışmaları devam eden projenin odak ismi; Dumankaya İnşaat! Konumlandırıldığı Kurtköy ise yeni bir pazara merkezlik edecek! Bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi beklenen proje için kollar sıvandı. Nasıl bir alana sahip olduğu ile ilgili ise şunları söylemek mümkün:

  Çalışmaların devam ettiği oto kasaba projesi, Anadolu Yakası’nın ikinci büyük oto galeri adresi olacak! Oto World Asya Projesi ’nden sonra ikinci büyük araba galerisi niteliğinde olacak olan Oto Kasaba Kurtköy Projesi, 430 bin metrekarelik geniş bir alana inşa edilecek! Alanı itibariyle geniş olması, bir avantaj niteliğinde olup, yaklaşık 730 galeriye ev sahipliği yapmasını sağlayacaktır. Oto kasaba projesi, sınırları itibariyle İstanbul Park Formula1 ve Okan Üniversitesi arasında kalmakta; proje, bodrum katlarının olacağı tek katlı binalar üzerinden tasarlanmaktadır.

  Dky Oto Kasaba Projesi Sahibi: Dumankaya İnşaat

  Dky oto kasaba projesi sahibi Dumankaya İnşaat, geçtiğimiz yılın haziran ayında yeniden yapılanma sürecine girmiş ve bu süreçte farklı isimler üzerinden farklı gelişmeler kaydetmiştir. Bu süreçte Dumankaya Grup ile yollarını ayıran isimler arasında Ali Dumankaya, Orhan Dumankaya ve Savaş Dumankaya yer almakta… Ayrı bir yapılanma içerisine giren bu isimlerin birleşip İbrahim Dumankaya Holding iştiraki DKY İnşaat’ı kurduğunu söyleyelim.

  Güçlü ticari isimlerle kurulan DKY İnşaat, önümüzdeki dönemde dev bir oto galeri pazarının projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor! Bu proje her ne kadar 2014 yılında tasarlanmış olsa da, projenin ertelenmesi neticesinde günümüze dek uzayıp gelmiştir. DKY İnşaat Şirketi’nin planları ise proje için 2020-2021 tarihlerini bize işaret etmekte!

  “oto kasaba projesi sahibi Dumankaya İnşaat”, dev araba galerisi projesi dışında İstanbul’u renklendiren başka projelere de imza atmaya devam ediyor! Bu projeler arasında ilk akla gelenler, gayrimenkul sektörüne canlılık getiren projeler… Projelere örnek olarak verebileceğimiz Kartal Projesi ve Lokum Evler Projesi, emlak sektörüne damga vuran projeler olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Kartal Projesi, 21 bin 696 metrekare alana inşa edilmesi ile dikkate değer bir rakamsal veri ortaya koymaktadır. Dumankaya İnşaat ’ın bugün olduğu gibi gelecek dönemlerde de renkli projelere imza atacağı gözle görülür bir gerçek!

  Dky Oto Kasaba Projesi Sahibi Dumankaya ’nın Diğer Projeleri

  Oto Kasaba Projesi sahibi Dumankaya’nın diğer projeleri de, en az bu projesi kadar ilgililerin dikkatini çekmektedir. Dumankaya İnşaat Şirketi’nin dev oto galeri projesi dışında pek çok projeye imza attığını söylemek mümkün! Yine pek çoğu gerçekleştiği bölge ya da semt itibariyle vatandaşın yüzünü güldürecek projeler olmaktadır. En önemli projeleri arasında Oto Kasaba Projesi’ni yineledikten sonra Dumankaya İnşaat’ın gerçekleştirdiği projeleri şu şekilde örneklendirmek mümkün:

  • Dky Kartal Projesi: Projede tasarlanan evler, müşterinin beklentilerinin fazlasını sunuyor! Güzel bir manzaraya konumlandırılan bu evler, yemyeşil büyük parkları ve konforlu hayat şartları ile kaliteli yaşamı desteklemektedir.
  • Lokum Evler Projesi: Tamamlanan projeler arasında yerini alan Lokum Evler, doğa ile iç içe tasarlanan peyzajı, kullanışlı daire planları ile sahiplerine konforlu hayat şartları sunmaktadır.
  • Dky Sahil Kartal Projesi: “Hayat Sahil’de Güzel” sloganı ile yola çıkan Dky İnşaat, denize ilk parselde yükselen Dky Sahil ile adalar manzarasına sahip evleri müşterisi ile buluşturuyor!
  • Dky On Kağıthane Projesi: Dky On Kağıthane, sosyal yaşam şartlarını kaliteyle buluşturan ve teknoloji ile barışık tasarlanmış hayata açık bir proje!..
  Oto Kasaba kiralık
  • Dky Business Kartal Projesi: Her açıdan birinci kaliteyi garantileyen bir iş merkezi planlayan Dumankaya İnşaat, bu projesi ile içerisinde konfordan ve zerafetten ödün vermeyen çalışma alanları sunmaktadır. Adalar ve deniz manzarasına sahip olan Business Kartal iş merkezinde şu alanlara yer verilmiştir: Donanımlı toplantı odaları, iş görüşmelerine ayrıcalık katan Lounge ve panoramik görüş sağlayan Roof’u, keyifli mola yerleri olan yemek salonları, restoranlar ve kafeteryalar…
  • Dky Cadde Göztepe Projesi: Cadde Göztepe, tarihi Göztepe Tren İstasyonu’nun hemen yanı başında konumlandırılmış bir proje olarak karşımıza çıkmakta!.. Bağdat Caddesi’nin hemen üst kısmındaki kentsel dönüşüm projesi, tek bloktan meydana gelen butik bir rezidans projesinin ta kendidir!

  Oto kasaba ‘ya nasıl giderim

  • Dky Cadde Suadiye Projesi: Cadde Suadiye, Suadiye Tren İstasyonu’nun hemen yanı başında ve Bağdat caddesinin üst kısmında bulunan kentsel dönüşüm projelerinden biri olarak hayata geçmiş bulunuyor!
  • Dky Business Tuzla Projesi: Tamamlanan projeleri arasında adını konuşturan Business Tuzla, yine her açıdan mükemmeli ve birinci sınıf kaliteyi sunan business bir iş merkezi konumundadır. Benzersiz ofis alanları ve kolay ulaşıma imkan bulunuyor. Ayrıca lokasyonu ile dikkat çeken DKY Business Tuzla Projesi, Oto Kasaba Projesi sahibi Dumankaya’nın diğer projeleri arasında yer almaktadır.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

   

  Concept Gayrimenkul

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2024 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ