• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Meltem Sitesi Satılık Daire

  Tuzla Meltem Sitesi Satılık Daire ler

  Tuzla Meltem Sitesi Satılık Daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Meltem Sitesi Satılık Daire dubleks

  Tuzla Meltem Sitesi Satılık Daire , arayanlar için oluşturduğumuz bu yazımızda, alıcıların cazip ve avantajlı bulacağı daire seçeneklerini belirledik ve bir araya topladık. Son dönemde oldukça sık tercih edilen İstanbul’un güzide semti Tuzla, gelecek vâdeden bölgeler arasında yerini alıyor.

  Hal böyle olunca da emlak sektöründe piyasaya sunulan ekonomik satılık -kiralık  daireler, oldukça fazla rağbet görmekte… Müşterilerin en çok dikkat ettiği noktalar ise ulaşım, yaşam, ekonomik ve sosyal şartların nasıl olduğu noktasıdır. Tüm bu kriterlerde iyileşme yolunda devam eden Tuzla, son yıllarda tamamlanan projeleri ile oldukça cazip bir semt haline gelmekte…

  Tuzla istasyon SAHİBİNDEN meltem sitesi Satılık Daire 3+1

  Tuzla’da ekonomik satılık -kiralık daire seçenekleri, şehrin iç kesimlerinde daha çok yoğunluk göstermektedir. Ancak merkezi ve sahil kesimlere geldiğimizde, daha uzak noktalara nazaran fiyatlar biraz daha artış gösterir.

  Bu fiyat artışına en büyük etmenler ise Tuzla’da yaşam standartlarını artıran hayata geçirilmiş bazı projelerdir. Tuzla sakinlerinin yüzünü güldüren ve bölgedeki nüfus artışıyla doğru orantılı olarak emlak sektörüne de canlılık getiren bu projeler ise şu şekilde sıralanır:

  • Tuzla Metro hattı,
  • Tuzla via port Marina,
  • Sosyal Konut Projeleri,
  • TOKİ evleri,
  • Avm’ler, hastaneler ve eğitim kurumları,
  • Kordon Boyu (Sahil kesimi) düzenlemeleri,
  • Meyve-sebze hali…

  Tuzla Meltem Sitesi Satılık ev 2+1

  Tuzla’da ekonomik satılık -kiralık daire fiyatları hangi rakamlarda karşımıza çıkıyor? Alıcılar bu fiyat aralıklarından memnun mu? Ya da fiyatlar hangi kriterlere göre değişiklik göstermeye devam ediyor? Elbette ki Tuzla ’daki kiralık daire fiyatlandırması, hangi bölgede ev aradığınıza ve bölgedeki yaşam şartları ile sosyal olanaklara göre oldukça değişkenlik gösteren bir grafikte ilerliyor.

  Bu durum, hemen her semtin emlak piyasasında beklenen bir sona işaret etmekte. Şartlar iyileştikçe ve yaşam alanları güzelleştikçe, buna paralel olarak fiyatlar da yüksek rakamları bulabilmektedir. Ancak uç taraflarına doğru her ne kadar fiyatların daha çok düştüğünü söyleyebilsek de, bu sonuç, merkezi ve denize yakın kesimlerdeki emlak alım-satım grafiğini yavaşlatmaya da yetmiyor. Yani sözün özü; Tuzla’nın en işlek ve en konforlu imkanlara sahip bölgelerindeki daireler, oldukça fazla rağbet görmeye devam etmektedir.

  Tuzla Şahsuvaroğlu Ambiyans Satılık Daire güncel fiyatları ve proje detayları için makalemizi inceleyebilirsiniz. Projemizde devlet bankaları tarafından uygulanan 0,64 konut  kredisine uygun olduğunu da hatırlatalım. Yatırım amaçlı proje aşamasında alıp şimdi satışa sunan dairelerimiz de çeşitli platformlarda yer almaktadır.

  Tuzla  Meltem Sitesi Kiralık daire

  Tuzla’da ekonomik kiralık daire fiyatları arayışına giren kişiler için yaptığımız bu araştırmada en ucuz evlerin 1400 ve 2000 TL fiyatlarda müşteriye sunulduğunu gördük. Bu evlerin birçoğu yeni tip konut şekline sahip olduğu için minimal boyutlarına rağmen oldukça kullanışlı yaşam alanlarına sahiptir.

  Dolayısıyla müşteriler, bazen metrekare hesaplamasından ziyade dairenin kullanışlı ve konforlu özelliklerini cazip bulmakta; bu nedenlerden ötürü kira sözleşmelerini gönül rahatlığıyla imzalamaktadır. Ancak tüm bu verilere karşın yine de Tuzla ’nın en çok kiralanan bölgesi neresi diye soruyor iseniz, artan fiyatlarına rağmen merkezi bölgeleri olduğunu vurgulamak gerekir.

  Yine en çok tercih edilen mahallerini merak ediyorsanız da bunlar arasında İstasyon Mahallesi, Cami Mahallesi, Postane Mahallesi ve Aydınlı Mahallesi bölgelerinin yer aldığını söyleyebiliriz.

  CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK.

  Melek UZUN

  0530 238 22 66

  0216 494 09 00

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.