• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla sahile yakın kiralık daire

  Tuzla sahile yakın kiralık daireler

  Tuzla sahile yakın kiralık daire

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla sahile yakın kiralık daire

  Tuzla sahile yakın kiralık daire , son dönemlerde bölgedeki hareketliliğin bir sonucu olarak alıcıları tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. 1992 yılında Pendik’ten ayrılarak müstakil bir semt haline gelen Tuzla ’nın son yıllarda yaşam olanakları iyileştirilmiş ve geliştirilmiş durumdadır. Tuzla, yeşillik alanları ve denize yakın konumu ile tercih edilebilirliğini son yıllarda artırmış bir ilçemizdir.

  Bölgede her geçen gün artan nüfus artışı da, semtin tercih edilebilirliğini ve yüksek fizibilitesini ortaya koyan veriler arasında… Artan sosyal olanakları ve kolaylaşan ulaşım ağı ile dikkat çeken semtlerimiz arasında yerini alan Tuzla, kiralık ve satılık daire piyasasına da oldukça hareketlilik getirdi.

  Tuzla sahile yakın kiralık daire fiyatları

  İnsan artışı ile beraber işletmeciliğin de arttığını rahatlıkla söyleyebilmekteyiz. Tüm bu gelişmeler sonucunda bölgede emlak sektörü canlanmış; farklı konut tiplerindeki kiralık daireler alıcısıyla buluşmuştur.

  “Tuzla merkezi kiralık daireler”, şehir yaşamı ile tabiat yaşamını bir arada sunmakta. Dolayısıyla alıcılarının gözünde oldukça cazip ayrıcalıklar ortaya koymaktadır. Tuzla’nın en çok tercih edilen mahalleleri arasında ilk akla gelenler ise şunlardır: Aydınlı Mahallesi, Postane Mahallesi, Cami Mahallesi ve İstasyon Mahallesi… Sık sık tercih edilen bu mahalleler, oldukça yüksek yaşam standardı sunarak ev sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir.

  Tuzla sahile yakın Merkezde Kiralık Daireler

  Tuzla merkezde kiralık daireler için fiyatlar oldukça geniş bir yelpazede alıcılarının karşısına çıkabilmektedir. 2018 yılının fiyat endeksi raporlarına baktığımızda, hem düşük gelirli hem de yüksek gelirli ailelere hitap edebilen bir emlak hareketliliği gözlemlenmektedir.

  Bu hareketliliğin artmasında başrolü çeken TOKİ yapılanmaları, Ataşehir hal tesisinin bölgeye taşınması, sahil düzenleme çalışmaları, sosyal konut projeleri, Tuzla Metro ulaşım ağı gibi projeler, Tuzla’yı daha yüksek standartlara sahip bir yaşam alanı haline getirdi.

  Tuzla’da kiralık daire

  Tuzla merkezde kiralık daireler için fiyatlar ise tüm bu gelişme ve yenileşme çabalarıyla doğru orantılı olarak bir grafiğe oturmuş oldu. Bölgenin kiralık dairelerine baktığımızda 80 metrekareden 100 ve üzeri metrekarelere kadar olan geniş bir ev yelpazesinde sunulduğunu görmekteyiz. Tabii ki dar ve geniş evler, farklı fiyat teklifleri ile emlak piyasasına hareketlilik getiriyor.

  Bu bağlamda en çok rastlanan düşük fiyat çemberi 1500 TL’den açılış bulurken; maksimum fiyat aralığının çok daha yüksek rakamlara çıkabildiğini görmek mümkün… Ancak minimal ailelerin en çok tercih ettiği kiralık daireler, 80, 90 ve 100 metrekare yaşam alanlarına sahip ve fiyat olarak 1700, 2500 ve civarı rakamlardaki daireler olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Tuzla marmaraya yakın Kiralık Daire

  Geniş aileler ise bu fiyatların biraz daha üzerine çıkmakta ve daha geniş metrekarelere sahip merkezi evleri tercih etmektedir. Ayrıca son dönemde yapılan yeni binalardaki sıfır dairelerin dikkat çekici özellikleri arasında şunlar göze çarpar.

  Geniş pencereli salonları, asansörlü ve otoparklı yaşam standardı, güvenlik sistemleri ve yeşil alan düzenlemeleri. Tüm bu kriterler ise Tuzla ’nın merkezindeki evleri, daha cazip daha tercih edilebilir konuma ulaştırmaktadır.

  CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK.

  Melek UZUN

  +90530 238 22 66

  +90216 494 09 00

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.