• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla satılık dükkanlar

  Tuzla satılık dükkanlar acil

  Tuzla satılık dükkanlar

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla satılık dükkanlar

  Tuzla satılık dükkanlar  hem artan revizyonlar hem de yükselen ticarî değer bakımından daha fazla aranan satılık seçenekleri arasında yer alıyor. Tuzla oldukça geniş bir arazi üzerinde, farklı semt ve bölgelere ayrılmış bir yaşam alanı. Doğal olanakların yanında, deniz kıyısında oluşu ve endüstriyel fizibilitesi de arz-talep döngüsünde ayrı bir öneme sahip.

  Tuzla Kiralık portföyümüzden  kiralık dükkan arayanlar için yapılacak iş gücü alanının kıymeti  nem taşıyor. Her mahalle ve lokasyonda, çeşitli gereksinimlerde yoğunluk mevcut. Ayrıca konutların yoğunlaştığı ve harcama eğilimlerinin artış gösterdiği mahallelerde, daha yüksek kazanımlı bir iş gücü sağlamak mümkün.

  Tuzla satılık dükkanlar ‘ın  olanakları nelerdir?

  İlçede yeni abat edilen site konutları, hâl kompleksi, istasyon, Marina ve çeşitli yapılanmalar çevresinde farklı dükkân tipolojileri mevcut. Ana cadde üzeri, ara kat ofisler, geniş mağazalar ve AVM dükkânları da bu olanaklar arasında. Her bölgede yaşam düzeyi de farklılık arz ediyor.

  Cami, Postane ve İstasyon Mahalleleri, insan giriş çıkışının yüksek olduğu alanlar. Ayrıca bu bölgelerde harcama eğilimi de diğer bölgelere oranla daha fazla. Endüstri olanakları Orhanlı Mahallesi ve çevresinde yoğunlaşıyor. Nakliye firmaları ve üretim evleri, bu lokasyon da seri bir iş hacmine sahip.

  Tuzla da Satılık dükkan alırken dikkat edilecekler nelerdir?

  Tuzla satılık Dükkan satın alımlarında güncel oranlar kadar, gelecekte ön görülen etkiler de hesaba katılmalı. Küçük ve orta çaplı işletmelerde, bölgesel eğilim oldukça önemlidir. Yatırım amaçlı satın alım hareketlerinde ise daha uzun vâdeli hesaplamalar yapmak yerinde olacaktır.

  Bugün hala makul fiyatlarda satılan pek çok dükkân ve iş yeri, birkaç yıl içinde çok daha yüksek değerlere sahip olacak. Bu değer artışı için Tuzla ’nın tamamı potansiyel taşıyor. Fakat belli bölgelerde yapım aşamasında projeler için daha net bir yükseliş döneminden bahsetmek de mümkün.

  Satılık Dükkanlar Tuzla İstanbul

  Tuzlada satılık dükkanların fiyatları, bölge bölge artış ve düşüş eğilimi göstermektedir. Ara sokaklarda yer alan dükkânlarda daha düşük fiyatlar mevcut. Ana cadde üzerlerinde, AVM’lerde, site bloklarında, toplu taşımaya ve eğitim birimlerine yakın lokasyonda fiyatlar kademe kademe artış gösteriyor.

  Ayrıca tek oda yapılardan, çok katlı binalara kadar iş yeri seçenekleri mevcut. Bunlar da yine; metrekare, oda sayısı, müşteri potansiyeli ve modern olanaklarla birlikte değişen bir grafik sergiliyor.

  Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  burayı tıklayarak ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

  Concept Gayrimenkul ve Danışmanlık

  Melek UZUN

  0530 238 22 66

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2023 | Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım : TUZLA GAZETESİ