• TL
 • USD
 • EUR
 •   Türkçe İngilizce Rusça Arapça Almanca

  Tuzla Kiralık bahçeli Ev

  Tuzla Kiralık bahçeli Ev fiyat

  Tuzla Kiralık bahçeli Ev

  • Kategori: Blog
  • Yorum Yok

  Tuzla Kiralık bahçeli Ev

  Tuzla Kiralık bahçeli Ev, ve müstakil villa konut tipleri, son yıllarda oldukça fazla talep edilen konut tipleri arasında yer almaktadır. Yine aynı şekilde havuzlu villalar da tüm ilçelerde yaygın bir emlak konut tipi olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

  Tuzla mahalle ve bölgelerinde dönem dönem mevsim değişikliklerine bağlı olarak konut fiyatlarında artışlar gözlemlenebilmektedir. Bu fiyat artışları, kiralanacak olan evin farklı özellik ve yaşam olanaklarına bağlı olarak da değişiklik gösterir. Dolayısıyla Tuzla’dan daire kiralayacak kişilerin, doğru zamanda doğru bölge seçiminde bulunması, ilk atılacak adım olmalıdır.

  Tuzla da Kiralık Bahçeli Müstakil Ev

  Marmara ikliminin etkisi altında olduğunu gördüğümüz Tuzla, her ne kadar İstanbul’un en uzak semtlerinden biri olarak karşımıza çıksa da son dönemde ulaşım yolları bakımından yeni alternatifler oluşturması ile alıcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

  Tuzla marina ‘ya yakın kiralık daireler ” arayanlar, gerek semtin Kordon boyu (sahil kesimi) üzerinde yeşille maviyi buluşturan bahçeli evlerine, gerekse semtin daha uç kesimlerinde yer alan kiralık müstakil dairelere yoğun ilgi göstermektedir.

  Her iki konut tipinin de müşterisinin çıktığını söylemek mümkündür. Ancak çok da ekonomik sıkıntı içerisinde olmayan aileler, genellikle semtin en güzel bölgelerinden biri olan sahil kesiminde müstakil ev kiralama girişiminde bulunmaktadır. Bölgede hem yüksek hem de dar gelirli ailelere uygun farklı seçenekler olduğunu söyleyebilmekteyiz.

  Tuzla Marmaraya Yakın Kiralık Daire

  Tuzla’da ev fiyatları, müşterinin farklı taleplerdeki ev arayışlarına göre farklı rakamlarda karşımıza çıkabiliyor. Tuzla’nın pek çok semtinde müstakil ev ve villa konut tiplerine rastlamak mümkün… Ancak semtten semte değişiklik gösteren kira fiyatları, müşterilerin kiralama aşamasında dikkate aldığı kriterlerden biri oluyor. Tuzla alaçatı evleri daire fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

  Özellikle dar gelirli aileler ya uç kesimlerde yer alan geniş evleri tercih ederek daha düşük fiyatlardan faydalanmak isteyebiliyor ya da merkezi bölgelerde minimal boyutlarda olan müstakil evleri tercih edebiliyor. Her iki seçenekte de ucuz fiyat seçeneklerinden faydalanmış olabiliyorlar. Peki iki seçeneğe de örnek olarak hangi tip ilanları gösterebiliriz? İşte cevabı…

  Tuzla’da kiralık bahçe katı

  Tuzlada kiralık bahçeli müstakil ev fiyatları araştırmasına girdiğimizde Cami Mahallesi, Postane Mahallesi ve Aydınlı ya da Akfırat Mahallesi gibi farklı bölgelerde farklı kira avantajlarıyla karşılaştık. Örneğin;  Marina alışveriş merkezine de ev sahipliği yapan Cami mahallesinde 80-90 metrekarelik 2+1 şeklinde minimal boyutlarda kiralık bahçeli müstakil daire , 1800-2300 TL civarlarında açılış buluyor.

  Tuzla’nın 300 kilometrelik bir yükseklikle en yüksek bölgesi olan Akfırat Mahallesi kesiminde ise 3+1 kiralık müstakil bir evin minimum 3500-4000 TL fiyat aralığında olduğunu söylemek mümkün.

  Tuzla evora kiralık daire 2+1

  Yine bir başka örnek Aydınlı Mahallesi içindir ki; bu bölgede 4+1 boyuttaki evlerin 3250 dolaylarında açılış bulduğunu, 3+1 bir evin daha farklı alternatiflerle sunulduğunda 4000 TL gibi daha yüksek bir fiyattan sunulduğunu söyleyebiliriz.

  Tuzla sahile yakın kiralık daire

  Tuzla’nın en çok satış alan bölgeleri arasında olan Postane Mahallesi emlak ilanlarına baktığımızda ise 170 metrekareden 200 metrekareye sahip müstakil evlerin 3750 ila 4250 Türk lirası arasında değiştiğini görmekteyiz. Tuzla’dan müstakil bahçeli daire kiralamak isteyenlerin görüyoruz ki en önemli değişkesi, hangi bölge ve mahalleden ev kiralamak istediği noktasıdır.

  Dolayısıyla önce bölgeler arasındaki fiyat ve pazar araştırması yapılmalı; ardından en kârlı seçim yapılmalıdır.

  CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK.

  Melek UZUN

  0530 238 22 66

  0216 494 09 00

  Paylaş :

  Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

  Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

  www.tuzlasatilikdaire.com | © 2019 | Tüm hakları saklıdır.